Szióka!

Köszi szépen a segítséget Benedek!
Még az lenne a kérésem felétek, segítenétek-e nekem, hogy eredeti tankot tudjak szerezni a "Kicsikémre"?
Bármilyen lehetőség érdekel.

Előre is köszi:

Balázs



older :: 2005. május 30. 9:36 ::