Szióka!
Köszi szépen a segítséget Benedek!
Még az lenne a kérésem felétek, segítenétek-e nekem, hogy eredeti tankot tudjak szerezni a "Kicsikémre"?
Bármilyen lehetőség érdekel.
Előre is köszi:
Balázs
older
:: 2005. május 30. 9:36 ::