|
|
|
 |
|
 |
|

|
|

|

|

|
|
majdánka: Egyébkénz most kíváncsiságból megnéztem , az A 16375 -ös váz nálam van , nem tudni mi lehetett a napi termelés , de évjárat stimmel, ezüstre festett hengerrel valóban találkozni lehet.Nagyobb börzéken szokott lenni egy árus sok lemezvillás alkatrésze volt, már én is a maradékra értem oda :K40 karbi,tank kéziváltóval,berúgókar, Váz összefogó csavarok,kerék tengelyek, röpsúlyosszabályzó, kéziváltókar blokkon lévő része, ezeket szedtem ki magamnak, a váz alkatrészeket elvitték már mások előttem, de a blokkban lévő belsőséget még most, is hozta magával a szigetszentmiklósi börzére, azt senki nem vette meg idáig tőle, amúgy alkudni nem igazán tudtam , nála, nagyon magabiztos volt, én 29000 -hagytam nála, aztmondta 40000 kapott a váz alkatrészekért, nem tudom mire gondol a megmaradt dolgokért, én még nyáron hagytam ott a maradékot, azóta nem piszkálták úgynéztem most szombaton.
|
|

|
|
 |
IZS.47
:: 2015. október 10. 23:33
::
:: |

|
|
|
 |
|
 |
|
| |