|
|
||||
| érsekatya :: 2018. február 16. 19:05 :: | ||||
https://videa.hu/videok/zene/the-aerosmith-cryin-crying-klip-video-dRPgISaWOUBYYbLt |
||||
| IZS73 :: 2018. február 16. 17:43 :: | ||||
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 16. 11:11 :: | ||||
|
|
||||
| érsekatya :: 2018. február 16. 10:16 :: | ||||
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 16. 10:04 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 16. 9:42 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 16. 9:40 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 16. 9:37 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 16. 9:36 :: | ||||
!
|
||||
| Híres :: 2018. február 14. 19:05 :: | ||||
|
||||
| érsekatya :: 2018. február 14. 18:11 :: | ||||
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 14. 17:40 :: | ||||
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 14. 17:36 :: | ||||
|
|
||||
| érsekatya :: 2018. február 14. 17:23 :: | ||||
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 14. 11:19 :: | ||||
|
|
||||
| Híres :: 2018. február 14. 6:05 :: | ||||
...mert nem az, nem átalakított!
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 13. 23:04 :: | ||||
|
|
||||
| Híres :: 2018. február 13. 18:19 :: | ||||
...hogy mi volt a titok, nem tudom! Sajnos a JAWA-ké is sérül, ha nem is annyira, mint az IZS, de azokba is beleér kicsit a berúgókar... DE! hallod, lehet az volt a titok, mint amit én is csináltam, és nem beleérés miatt, mert annyira hátra állítottam a berúgó kart most, hogy mikor bekap a fogasív, akkor már vízszintesen van a kar, és onnan indít, tehát szinte fél fordulatot fordít a motoron, de beindul, mert jó a gyújtás, stb! Tettem én ezt azért, mert a blokkon belül a fogasív vége az aumíniumnak ütközik, és ahol a rugó beakasztó van, azt szépen ki is töri, mikor nekiütközik lerúgáskor, extrém esetben egy idő után kiugorhat a rugó beakasztás, és lefittyen a berúgókat, tehát nem megy el odáig így az ív, viszont így nem is tud oldalirányba erőt felvenni, mivel vízszintből már csak lefelé nyomom a kart! Szóval lehet azon a motoron is így volt állítva, amiről ez a dob származik, mert nincs sérülése!
Egyébként más téma, én úgy veszegettem mindig nagyobb, drágább motort, hogy mindig eladtam egy olcsóbbat, majd tettem az árához. Volt egy Pannóniám, vettem 250 ezerért - restaurált volt - alkalmi vétel, beszámoltattam az Intruderbe 450 ezerért, akka rádobtam igaz 550 ezret, majd kiszálltam 1 milliónál, tehát nem volt bukó, majd 600-ért vettem a BMW-t, tehát lett 400 profit is! - itt a kapcsolódó költségek, átírás, javítás is benne van, ha volt iylen. Most is csak úgy tudok én is bevállalni 600 körül egy fogatot, ha elviszik az enyémet 420-ért, és nagyon nem is tudok engedni, pláne a főtengely csere miatt, már ezen így is bukok 100 ezret, mert 520 - 550 körül van a fogat eddig. Ezt csak azért írom, ha egyszer drágább motort akarsz venni, érdemesebb mindig kicsit kipótolni, és akkor nem olyen megterhelő, vagy a család sem veszi olyan rossz néven - már leginkább az asszonyokkal szokott ilyen téren gond lenni! De őszinte leszek, én sem adnék ki zsebből szerintem soha 600-at egy JAWA fogatért, ha csak úgy fizuból kellene kigazdálkodni. Így, hogy befektetem ha sikerül amit kiveszek ebből, így nem érzek akkora bűntudatot!
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 13. 17:38 :: | ||||
,és nem mai utángyártott darabokról van szó(jobbos-balos) ! A velorex csónakot odaadtam a motorral,annó 5 ezerforintért vettem,de kellett volna rajta dolgozni sokat. Eggy ismerősöm beruházott egy hasonló koru motorra,mint a suzuki,amit néztél,de már szerintem egy új motor áránál jàr. Akkor tartsd neg😊,aztán vegyél mellé még egy jáwát😆!
|
||||
| Híres :: 2018. február 13. 16:54 :: | ||||
Az IZS-embe összeraktam az összes legjobb használt de eredeti alaktrészt, olyan berúgó tengelyem van berúgó karral rajta, hogy úgy kellett bronzzal felütögetni kalapáccsal, most, hogy a csavar meg van húzva, ez soha a büdös életben ki nem szopósodik, ezt tudom, és olyan bal dobom van rajta, amibe soha nem ért még bele a berúgókat, most van a dob és a berúgókar között 3 cm távolság, soha nem fog beleérni, szóval tudom, Magyarországon, de lehet máshol sincs még egy ilyen, aminek nem lóg a berúgókaja és a dob is ép, nincs belerugdosva. És most meg eladom!
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 13. 15:05 :: | ||||
|
|
||||
| Híres :: 2018. február 13. 8:31 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 12. 15:47 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 12. 9:19 :: | ||||
...ha viszont marad az IZS, fragom tovább motorozhatóság terén, még lehet kasznit is cserélek én is, hogy könnyebb legyen az oldalkocsi, kap egy Duna vagy Velorex kasztnit, meg pár módosítás, előre 19" kerék, hogy kanyarban ne üljön meg annyira, és lehet jó is lesz a végén.
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 12. 9:13 :: | ||||
! A jawa váza bistosan jobban viseli az oldalkocsis erőhatásokat,az biztos. Könnyű az oldalkocsi,ami nem mindig előny,viszont jól viszi a moci. Abban igazad lehet,hogy szoci viszonylatban tán az a legjobb választás a normális oldalkocsizáshoz,de nekem akkor sem a zsánerem a jawa !
|
||||
| Híres :: 2018. február 11. 19:47 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 11. 12:09 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 11. 12:08 :: | ||||
" ...arra, hogy megint a JAWA-nal kötök ki?
Igen, most lett egy ilyen lövésem, de csak azért, mert reménytelen, hogy mikor lesz, ha egyáltalán valaha is rászánok 10.000 EURO-t egy németországi épített komolyabb fogatra. Ez az ami kisembernek még elérhető, és megy is, ha fogatozni akar valaki! ...egyébként egy - két évvel korábban ugyan úgy ki nem állhattam a JAFFA-kat, valamilyen ok folytán, kinézetre most sem annyira tetszenek, inkább a régebbi - nem a csepptankos, az meg szörnyű kifejezetten - hanem a régebbi 634 vagy 624 Kaliforniaiak - króm sárvédővel, azok mutatósak voltak.
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 11. 11:42 :: | ||||
! Nem tudom,én akkor se akarok Jawa tulajdonos lenni😆! ( max babetta!!!!az bejön ).
|
||||
| Híres :: 2018. február 11. 9:56 :: | ||||
|
https://www.youtube.com/watch?v=AY4OljG4-m4 ...és tudtad, hogy a JAWA gyár az gyárt most is? ...én sem tudtam!!! Igaz, már 350-es egy hengeres 4 ütemű motorjukat láttam!!! Van Weboldaluk! https://www.sportmotor.hu/magazin/jawa-350-2017 |
||||
| IZS73 :: 2018. február 11. 7:32 :: | ||||
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 11. 7:25 :: | ||||
...szeretem ezt a videót, gyönyörű a motor hangja, és megy mint a rakéta, szerintem simán tudja a 100-at, autópályán alig húznak el a belső sávban mellette az autók.
https://www.youtube.com/watch?v=xfFbmHxVyA8 |
||||
| IZS73 :: 2018. február 11. 7:20 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 11. 7:14 :: | ||||
! Az alkatrészekről sajna nekem sem volt jó tapasztalatom. Gyuri mindent megszerzett,de szinte minden alkatrész mérethibás volt,vagy alakítani kellett valamit. Elég gáz,amikor a frissen fúrt hengert raknám össze az új dugattyúval,és mit ad isten,a zégergyűrű horony el van méretezve. Persze,megnézhettem volna előtte,de hát a fene se gondolta volna. A berugótengely perselye,vagy a kuplungkosár.,és még sorolhatnám... ! Azért mindig megoldódott minden,csak bosszantó volt. Meg azért régebben többen voltak itt is,sok segítséget kaptam innen is.Dehát ez van. Élvezem a "mopedezést" ,veteránkodni meg ott a Simó Stár !
|
||||
| Híres :: 2018. február 10. 19:56 :: | ||||
...az is elment, és én sem bánom!
Egyébként az Uralról meg a Dneperről letettem, mert túrázni akarok az oldalkocsissal, szóval felejtős a két vasdarab ilyen ok folytán, maguk az Uralosok beszéltek le, mert mint mondották, két fajta Uralos és Dneperes van! Az egyik, aki azért nem használja a motorját, mert örül, hogy jó, a másik, aki meg azért nem, mert éppen rossz! ...kaki az egész, nem szabad foglalkozni velük! ...alkatrész, eredeti használt sincs már, csak kínai bóvli, amiből rögtön 3 darabot kell rendelni mindenből. Szóval felejtős végérvényesen részemről!
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 10. 19:15 :: | ||||
! Amire nekem kell,pont megfelel. Szerintem egy jó pár évet lehúzok Vele is😃!
|
||||
| Híres :: 2018. február 10. 19:05 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 10. 17:34 :: | ||||
|
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 10. 17:00 :: | ||||
.
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 10. 16:48 :: | ||||
). Bár,ez csak az én véleményem. Az viszont tény,hogy már régóta nincs itt sehol senki😆!
|
||||
| Híres :: 2018. február 10. 11:38 :: | ||||
...az IZS az meg a facebookon meg sem jelenik, szóval OFF-olt a márka itthon úgy látom, véglegesen.
|
||||
| IZS73 :: 2018. február 9. 16:58 :: | ||||